piątek, 11 października 2013

35 Ogólnopolski charytatywny bieg uliczny "Ćwierćmaraton Policki" od serca dla serca - biegniemy dla Klementynki

26 październik ul Roweckiego godzina 11 - biegniemy dla Klementynki.
Starzy, młodzi, chudzi i ci mniej chudzi. Wysportowani i kanapowcy, wszyscy zbieramy się,żeby pokazać,że ta mała istotka nie jest nam obojętna.
Wylewamy pot, walczymy z własnymi słabościami, dajemy z siebie wszystko, bo każdy z nas, razem i z osobna w tym dniu ze szczerości własnego serca, daje szanse Klemensi na nowe serce.
Można biec niczym sprinter, truchtać oglądając wszystko w koło, lub maszerować jak zawodowy żołnierz - nie ważne z jakim czasem, nie ważne ile poświęconych sił, ważne żebyśmy tam byli i pokazali,że w naszych rękach i sercach leży to czy uzbieramy potrzebną kwotę dla Klementynki.
Poza biegiem, możemy przemaszerować z kijkami, wziąć udział w atrakcjach specjalnie przygotowanych na tą okazję, pospacerować i poczuć klimat jaki tam zagości - klimat wszechogarniającego dobra, który zarazi całą Polskę - pokażmy,że Police są wielkie, że w Policach są wielkie serca, niech inni wezmą z nas przykład i dołączą do naszej akcji.
Atrakcji będzie mnóstwo, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, jednak szczegóły przykryjemy cieniutką woalką tajemniczości, którą obiecuje niebawem odkryć ;)REGULAMIN BIEGU


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz