poniedziałek, 20 stycznia 2014

Garść informacji, prośba i ogłoszenia

W związku z badaniami i konsultacjami z lekarzami, które wciąż trwają chcielibyśmy już oficjalnie ogłosić, że zbiórki pieniędzy, które są organizowane na rzeczy Klementynki, są zbierane na jej LECZENIE w szerokim tego znaczeniu. W chwili obecnej Klementynka jest na czerwonej/pilnej liście do przeszczepu w Polsce, o dalszych krokach zdecydują lekarze z Zabrza pod koniec kwietnia, kiedy to Klementynka będzie przez nich badana i wtedy też zostanie podjęta decyzja o ponownym zgłoszenie Klementynki na listy do przeczepu za granicą.

Jednocześnie wszyscy bliscy Klementynki proszą o zgłaszanie każdej akcji pomocy, zbiórki i wysyłanych prośbach o pomoc itp do mamy Klementynki lub koordynatora zbiórek (można to robić poprzez stronę). Mimo, że wszyscy bliscy są ogromnie wdzięczni za wszelką pomoc, nie może być tak, że o akcjach prowadzonych na rzecz Klementyny\dowiadują się od przypadkowych osób, gdyż wtedy nie mogą się pod nimi "podpisać".
Wg umowy podpisanej z fundacją każda zbiórka musi być do nich zgłaszana, mówi o tym również Polskie prawo - dlatego rodzice Klementynki chcą, żeby wszystko było tak jak być powinno.
Wszystkie akcje o których zostaniemy poinformowani, będą opisywane tutaj na stronie i tylko wtedy będziemy mieć pewność, że pieniądze trafiają na leczenie Klementynki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz